| ndc a întrebat:

Pot sa-mi creez propria tara?

10 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

happy Nu, doar in jocuri poti.

| benny a răspuns:

Nu,nu ai cum asa ceva, poate in vreun joc ceva

| Bianca_4346 a răspuns:

Ia vezi, poti?

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Tu ce crezi? raised eyebrows

| MyBeautiful a răspuns:

laughing Nu! Dar daca chiar iti doresti asta poti incepe sa scrii o carte in care tu sa fi personajul principal si stapanul/stapana tari tale ( sau poti visa asta laughing ).

| ionutzul31 a răspuns:

Daca ai fi satan si ai avea o armata de demoni nemuritori, ai putea face o chestie... tara ta nu ar fi recunoscuta oficial niciodata de celelalte tari, dar totusi ar fi.Am imaginatie sau ce? laughing

| SoniaCookieMonster a răspuns:

Cum sa nu...imaginatia nu are limite.Dar daca este vorba despre realitate nu cred ca e posibil big grin

| TheFriendlyRapistBear a răspuns:

Bleah nu ii lua in seama pe restul, spun doar prostii. Vorba aia, cerul este limita.

| TheFriendlyRapistBear a răspuns:

Un om intelept a spus o data: nu sparge geamul cand bicicleta nu e a ta. Sper ca o sa gasesti in acest citat celebru toate raspunsurile de care ai nevoie.