| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi creez propria personalitate?

10 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Fiecare om are propria personalitate. Poti lucra la ea sa aduci lucruri bune, sa-ti schimbi comportamentul...

| Raiden a răspuns:

Cineva a spus : "Esti unic, la fel ca toti ceilalti" si bine a spus.

| antonius74 a răspuns:

Am citit undeva ca pentru a te schimba 180 de grade nu trebuie decat sa te concentrezi timp de 6 secunde, cu toata fiinta ta, asupra acestui concept. de ce 6 secunde? deoarece un grup de cercetatori a calculat momentul zero si au ajuns la concluzia ca atat a durat happy

| pepenerosu a răspuns:

Personalitatea o ai, nu ti-o creezi, trebuie doar sa o descoperi.happy

| evilspoon a răspuns:

Dai File / Create New Personality apoi Dai Edit. ar trebui sa te descurci. e intuitiv meniul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Neimitand pe nimeni. Fii tu insuti! Esti unic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Personalitatea are multe componente, o personalitate puternica presupune cultura, este o arma, un joc al mintii. Pe urma modul in care ai grija sa te prezinti in fata celorlalti (aspectul ), niciodata murdar, si cu parul valvoi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar mai fi si altele dar ploua este frig, si m-a enervat ala cu mucii lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar fi bine...sa faci lucrurile asa cum iti plac tie{dar ai grija ca totul sa fie in regula si actiuniile sa nu fie prea dominante]Daca alegi totul din inima si lucrurile iti plac deoarece tie insati iti plac, aceasta va fi personalitatea ta! imbracate cum vrei tu, doar pentru. ca iti place tie! Fi tu insati, si asa iti vei putea gasi personalitatea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In interiorul tau se duce o lupta si e datoria ta sa o termini. Anlizeaza-te pe tine insuti, elimina orice influenta externa si atinge-ti limitele incercand sa le doboriwinking tine capul sus la orice pierdere si nu te da batut...e greu sa ai personalitatea ta puternica, dar meritawinking