| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

Pot sa-mi fac profilu' de hi5 neprivat? Daca da, cum?
Fundita MaaaReeeeee! big grin

Răspuns Câştigător
| luSi_5044 a răspuns:

Poi logheaza`te pe hi5., iar in dreapta sus scrie``cont`` dai acolo
Dupaceea iti apare -> cont | cofidentialitate| ajutor
dai clik pe confidentialitate. apoi apare : setari de profil sub->
Scrie...-acord altor utilizatori dreptul de`am vedea profilul.
dai cica akollo si vezi ca trebuie sa fie inca o varianta :Acord doar pritenilor mei dreptul de a`mi vedea profilul! dai clik pe a doua varianta + salvare si dupaccea vei avea un profil de hi5 privat!

funda?:*

10 răspunsuri:
| allleeeee a răspuns:

Intri acolo unde arata actualizarile la ''Setări pentru confidenţialitate''.
Vezi prima rubrica :
''Setări de profil'' si dai ''Acord doar prietenilor mei dreptul de a-mi vedea profilul.''

| allleeeee a răspuns:

Scuze happy. trebuie sa dai ''Acord altor utilizatori dreptul de a-mi vedea profilul. ''

| PeAcE a răspuns:

Pai vezi sus, undeva scrie mesaje|cont|log out... Dai la cont, apoi la Confidentialitate, apoi la prima casuta, acolo unde scrie „Acord doar prietenilor mei dreptul de a-mi vedea profilul" si schimbi, o alegi pe cealalta „Acord altor utilizatori..." si salvezi.

funda?

| Cristary a răspuns:

Da. Intrii la cont -> confidentialitate -> acord altor utilizatori dreptul de a-mi vedea profilul
Simplu kiss
Puup kiss

| Cristary a răspuns:

Pαѕѕιση. ρσυя. υη. gαяçση♥[Ashley] intreaba:
Pot sa-mi fac profilu' de hi5 neprivat? Daca da, cum? ->
Nu vezi ce ai scris? Iar IuSi ti-a explicat cum sa-l faci privat! Ce lume, Doamne, nici nu citesc bine, si dau si funda. straight face

| Bubu9110 a răspuns:

Da, sigur ca se poate. Intri in contul tau si undeva prin dreapta, sus scrie "Cont", dai pe el iar apoi ai trei variante "Cont", "Confidentialitate" si "Ajutor"... dai pe "Confidentialitate" dupa ce ai intrat la "Confidntialitate" dai pe prima (cred ca la tine scrie "Acord doar prietenilor mei dreptul de a-mi vedea profilul") si alegi "Acord altor utilizatori dreptul de a-mi vedea profilul"... iar de acolo iti faci si alte setari la profil daca vrei.

Succes!

| 준섭 a răspuns:

Intri pe contul tau de pe hi5 unde scrie cautare ma sus nitel scrie cont apesi acolo apoi apesi pe confidenţialitate. acolo scrie acord doar pritenilor mei dreptul de a-mi vedea profilul apesi acolo si alegi acord altor utilizatori dreptul de a-mi vedea profilul. dai salvare si gata
sper ca te-am ajutat fundita?smug:*

| Baby_7403 a răspuns:

Da poti!

Intri pe pagina de hi5 si undeva in dreapta sus gasesti niste optiuni:mesaje, cont, log out, anunturi. Tu intrii la cont si ti se va deschide o fereastra si sus scrie cont, confidentialitate, ajutor tu dai la confidentialitate si la setari de profil selectezi acord altor utilizatori dreptul de a-mi vedea profiluhappy si dai salvare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nici ioop nu stiiu

| tina20 a răspuns:

Da, e f simplu. te duci la cont, alegi confidentialitate si de acolo prima setare, schimbi sa scrie "acord altor utilizatori dreptul de a-mi vedea profilul. Acum probabil ai setat "acord doar prietenilor mei dreptul de a-mi vedea profilul". Dupa ce ai ales optiunea, dai save de la butonul din dreapta si gata, nu mai este profil privat. bafta