| extreme2495 a întrebat:

Pot sa setez pe facebook sa nu mai vada nimeni sau anumite persoane cu cine ma imprietenesc?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click pe roata aceea din dreapta sus, si setezi cine sa-ti vada lucrurilie, pritenii sau doar tu.

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Poti sa intri la setariacolo o sa gasesti tot ce ai nevoie pentru a selecta pe cine vrei sa iti vada ceea ce postezi si cine nu vrei

| 33stefy21 a răspuns:

Te duci la prietenii tai si scrie acolo edit mai sus si poti sa ii alegi pe cei care vrei.
succes!

| anita21 a răspuns:

Intri la prietenii tai si ai edit in colt, acolo iti poti selecta.