| XxDennise a întrebat:

Bunahappy, ma pot pune intr-o relatie pe facebook fara ca anumite persoane sa vada?

3 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Dai la basic info- edit- relationship status- custom- specific people or lists- don't share this with- și scrii acolo numele ălora.

| XzuziX a răspuns:

Bune, nu te poti pune intr-o relatie fara sa te vada anumite persoane daca te pui intr-o relatie te vede toata lumea happy

| XzuziX a răspuns:

Buna, nu te poti pune intr-o relatie fara sa te vada anumite persoane daca te pui intr-o relatie te vede toata lumea happy