| Feelings14 a întrebat:

Pot trimite o scrisoare in Germania? Daca da, cat trebuie platit?

2 răspunsuri:
| Florincrap a răspuns:

Bineinteles ca da, prin Posta Romana. Aceasta poate fi transportata par avion sau cu mijloace terestre.
Neprioritar este 1, 60 lei, iar prioritar, 2, 1 lei (prioritar Europa)
Mai multe detalii ai aici:http://www.posta-romana.ro/......en--.html.

| adishorMS a răspuns:

Da poti, iar in privinta costului depinde de curier-ul pe care il alegi posta, dhl, atlasib pletll, etc.de la 1 ron pana la 5 ron