| Cinevacatoatalumea a întrebat:

Poti sa practici un sport sau sa inveti sa canti la un instrument chiar daca nu ai invatat de mic?

10 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cu siguranta.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Da, poti happy

| HandaSei a răspuns:

Păi și pe la 80 de ani să zicem că dacă-ți vine inspirația și vrei să devii vreun nou Mozart al epocii moderne, să știi că nu-ți stă nimeni în cale... rolling on the floor

Deși cu sportul e mai greu, aici e preferabil să te fi orientat de mic pe așa ceva, iar corpul tău să fie deja format pentru asta...
Nu zic neapărat că e imposibil, dar e foarte greu și mă îndoiesc că vei mai obține ceva performanțe dacă începi de pe la 20-25+ să zicem! Deși nu ai menționat ce vârstă ai... happy

| Fumiko a răspuns:

Dap

| Necunoscutu92 a răspuns:

Da poti cum sa nu poti un pic mai greu dar poti

| Arii2 a răspuns:

Ma intrebi daca poti? tu stii totul depinde daca vrei sa inveti in rest bineinteles ca putem.

| Farcas_Paul_1990 a răspuns:

Esti ret@rdat?>

| Cinevacatoatalumea explică (pentru Farcas_Paul_1990):

Sunt fata.

| Farcas_Paul_1990 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

/a laughing adica daca n-ai invatat de mic sa conduci o masina n-o sa mai inveti niciodata?

| Cinevacatoatalumea explică (pentru Farcas_Paul_1990):

"Poti sa practici un sport sau sa inveti sa canti la un instrument chiar daca nu ai invatat de mic?" in caz ca nu ai citit intrebarea.