| anonim_4396 a întrebat:

Poti sterge unele intrebari puse pe TPU? daca da.cum?

5 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Poti sa scrii la admini si ei ti le vor sterge. Tu nu ai aceasta posibilitate.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

In schimb daca inca nimeni nu ti-a raspuns la intrebare poti sa o modifici asa cum faci si cu raspunsurile tale / apasand pe EDITEAZA / si poti sa schimbi continutul intrebarii

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Da, da poti sterge 4-5.Numarul maxim este 5.
Apasa sus in dreapta contact si trimite un mesaj, dar mai usor este sa vorbesti cu RalucaTPU http://www.tpu.ro/utilizator/admin
Ii trimiti mesaji si ea iti va sterge ce intrebari vrei tu.
Sper ca te-am ajutat!

| Jadis a răspuns:

Nu se pot sterge. Unii iti zic sa trimit un mesaj la TPU: am trimis dar nu a aparut la mesaje trimise si nici nu am primit raspuns inapoi. Unii o sa iti zica sa iti raportezi intrebarea cu caracter obsecen/ilegal. Multi au incercat...Nu a mers. Intrebarile raman acolo dar stai linistit/a, nimeni nu o sa fie atat de curios incat sa se uite la intrebarile tale. Oricum aici pe TPU nimeni nu te stie, nu stie cine esti cu adevarat ca sa te critice pe tine in legatura cu intrebarile puse de tine.

| xNoOLiMiTsX a răspuns:

Din cate stiu eu nu se poatEhappy