| 1Q a întrebat:

Salut se pot sterge intrebari puse? daca da cum.

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Tu nu le poti sterge.
O poti ruga pe Doamna Stela sa ti le stearga, dai sus la contact si trimite-i un mesaj ca sa-ti stearga intrebarile.

O seara placutahappy

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Raportezi intrebarea, ai jos Continut obscen, caracter irelevant, spam. O raportezi si se va sterge.Bafta!

| InLove a răspuns:

Nu se pot sterge, asa ca ar cam trebui sa avem grija ce scriem, pentru. ca odata scrise, la fel ca vorbele nu le mai putem sterge! imi pare rau

| Biencush a răspuns:

M-am uitat putin pe pagina dar n-am gasit nicaieri nimic in acest sens.Eu cred ca nu se pot sterge, poate doar cu ajutorul administratorului de site.Trimite un mesaj in care sa soliciti asta.

Răspuns utilizator avertizat