| andreea_7228 a întrebat:

Poti uita sa mergi pe bicicleta?

Răspuns Câştigător
| catalyn1 a răspuns:

Nici odata nu uiti mersul pe bicicleta de aici si expresia e ca mersul pe bicicleta

33 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu pentru ca esti deja obisnuit si nu pierzi obisnuinta, numai daca iti pierzi memoria sau daca omul are probleme celebrale.

| Afdsa a răspuns:

Nu poţi, sunt unele lucruri pe care nu le poţi uita.De exemplu cititul,scrisul, mersul pe bicicletă, înnotul etc.

| Zippy a răspuns:

Se spune ca nu, dar sunt mai mult ca sigur ca dupa un accident cerebral(cred ca asa se numeste) uiti mersul pe bicicleta(de fapt uiti sa mergi)

| andyanimefan64 a răspuns:

Sunt de parere ca nu este posibil ci varsta sa nu-ti mai permita la un moment dat.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Din moment dat ce ai invatat, nu mai poti uita

| Rάđü a răspuns:

Daca ai mers foarte mult cu bicicleta nu ai cum.

| clau25 a răspuns:

Nu, doar ca este sentimentul de frica. presupun ca nu ai mai mers de mult pe bicicleta si acum vrei sa mergi. sfatul meu este sa incerci pentru ca sigur mai sti, nu ai cum sa uiti, indeparteaza sentimentul de frica si succes! sper sa reusesti

| Cioxan a răspuns:

Nu prea se poate! Treaba e sa stii sa iti tii echilibrul! happy Nu se poate uita asa ceva! funditabatting eyelashes

| Diana_3108 a răspuns:

Nu
asa ceva nu se uita.
depinde daca mergi des cu bicicleta nu uiti
daca mergi numai odata s dupa aia exersezi dupa cateva luni o sa iti para greu

| anonymus a răspuns:

Nu,a merge pe bicicleta e un stereotip,adica inveti sa-l faci mechanic,spre exemplu scrisu la tasta tura,nici nu te mai uiti la taste, doar scrii, sau clipitul.

| VaRogAjutor a răspuns:

Nu! Nu poti uita echilibrul...

| DAS a răspuns:

Nu prea cred.

| iOaNamARYA01 a răspuns:

Nu...adica din cate stiu eu. mersul pe bicicleta nu se uita niciodata.happy

| hahaha a răspuns:

Poti uita sa te caci?

| sanda_9766 a răspuns:

Pai cred ca nu

| OmuVerde a răspuns:

Nu. doar dacă ești în comă la un moment dat.

| RalucaaMTFK999 a răspuns:

Nu
odata ce ai invatat nu mai poti uita

| Andreeax3 a răspuns:

Da, multi ani. sau. daca ai o memorie scurta [cazul multor persoane] chiar cateva luni. happy

| Baky a răspuns:

Nu

| Alexe17 a răspuns:

Nu ai cum !

| LoveMcDreamy a răspuns:

Nu cred!

| doctorul9595radu a răspuns:

Nu se poate spune ca ai uitat dar reflexele te vor lasa doar pentru momentan intr-o zi iti vei reveni din nou

| Ana_2735 a răspuns:

Nu prea ai cum, doar daca inveti pe la 4 ani si mergi de doua sau de trei ori si apoi numai mergi deloc...parerea meahappy

| SayWhat a răspuns:

Sa uiti de tot nu se poate, dar la inceput, dupa o perioada lunga in care nu te-ai mai dat pe bicicleta, o sa fii mai " indemanatica ".
Adica nu o sa fi la fel de buna cum erai acum n luni.
Dar poti sa devii mai buna pe parcurs, si o sa iti amintesti happy.
Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu poti uita nici sa inoti si nici tabla inmultirii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut niciodata.mersul pe bicicleta nu se uita, ai mare incredere ince iti spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca unora li s-a intamplat, dar eu la varsta de 4-5 ani ma plimbam mereu cu bicicleta...
De atunci nu m-am mai plimbat deloc. Am uitat, si acum ma straduiesc sa invat mersul cu bicicleta...presupun ca daca nu ai mai mers de mult timp poti uita happy, cel putin asta mi s-a intamplat mie

| unasempliceragazza a răspuns:

Nu,in nici un caz!