| Daaaayyy a întrebat:

Pou merge instalat si pe calculator?

5 răspunsuri:
| DanielCross a răspuns:

Da, il gasesti pe site-ul umnet la sectiunea games are cod pentru instalare pa telefon(merge numai pt.Android si iPhone ) si gata instalat pentru calculator. Funda? Multumesc si numai bine big grin

| Alexis333 a răspuns:

Merge, il poti lua cu programul BlueStacks. Si nu numai, sunt mai multe aplicatii ce merg, gen Tom Cat 2, Subway Surfers, Temple Run etc.

| Neacsu_Irina_1992 a răspuns (pentru Alexis333):

Si eu am incercat sa il iau dar nu am memorie pentru bluestackscryingalt site mai stii?

| Dragos_5226 a răspuns:

Nu, deocamdata nu exista
Cel putin asa stiu eu...

FUNDA?

| Corbeanu_Ionela_1982 a răspuns:

Vreau instalez pou

Întrebări recente