| geogeo123 a întrebat:

Sal TPU mi-am instalat windows-ul si nu-mi merge sunetul am instalat drivere audio dar tot nu merge am calculator HP Compaq dc7600 funda, va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Mustache a răspuns:

Salut.O sa te invat eu cum sa rezolvi problema.
Pasul:
1.intra in mycomputer
2.click dreapta->propertes
3.cauti hardware si dai click
4. dai click pe device manager
5.in dreptul drivarului de sunet o sa iti apara un semn al intrebarii
6. dai click dreapta si dai update (daca mai ai cd cu drivarele calc)
7. daca nu mai ai cd cauti pe net versiunea care iti trebuie si o descarci
8.ar trebuii sa iti mearga.
funda daca mergebig grin

1 răspuns:
| ANONIM22222222333 a răspuns:

Pai ce windows ti-ai instalat? k sunt mai multe si am avut un dubiu cu windows 7...