| anonim_4396 a întrebat:

Poza asta este adevarata sau falsificata?
http://omgcelebritynews.com/......t-kiss.jpg

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

E adevarata! pattinson a zis ca kristen e cea mai deosebita fata pe care a cunoscut-o! ...nu se zvoneste degeaba ca sunt impreuna!

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Nu. e prea... clara, si in plus, domnisoara nici nu prea seamana cu kristen happy

| FucktheSystem a răspuns:

Adevarata.

| smilerz19 a răspuns:

E modificata cu Photoshop.
Un paparazzi a incercat sa pacaleasca revista la care lucra, pentru a castiga bani mai multi, dar s-a aflat ca e modificata si a fost concediat.
E si pe youtube.

| ancutsa410 a răspuns:

Dc sa nu fie adevarata?

| GeorgianaDragus a răspuns:

Krd ca e modificata. e cam clara
sau poate nu din cauza ca aparatul e bun
funda :::?

| morenaRox a răspuns:

Eu nu cred ca este falsificata...se zvoneste de mult ca ar fi impreuna deci nu prea cred.

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Nu pare falsificata

| DennK a răspuns:

E modificata cu Photoshop.

| RC92 a răspuns:

E o poza reala, surprinsa de paparazzi. Cel putin asa consider eu.

| Dia :"> a răspuns:

E modificata.happy

| maite36 a răspuns:

E adevarata

| skilet a răspuns:

E reala