| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva daca Robert Pattinson si Kristen Stewart s-au casatorit?

Răspuns Câştigător
| pitikaaaa a răspuns:

Asa am citit in OK MAGAZIN ca da ei s.au logodit acum nu stiu doar ei stiu...:Xhappyoricum sunt frum impreuna

3 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Pff eu numai pricep chiar nimic pe net se spune ba ca sunt impreuna, ba ca s-au despartit, ba ca s-au casatoritcrying ar fi frumos daca ar fi asa:X
Dar cred ca s-au logodit...adica ar fi frumos
xoxo

| mysterious a răspuns:

Nu, din cate stiu eu s'au despartit.Afla mai multe de aici:
http://vampirescrib.blogspot.com/......inson.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, sigur ca am un raspuns! Imi pare rau, dar celebrii Kristen si Rob nu sunt casatoriti in realitate! Doar in a patra parte a celebrei serii Amurg.Mai pe scurt, s-au casatorit doar in film!