| Cristinaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Pregatiti pentru maine?!

25 răspunsuri:
| camy417 a răspuns:

Ee, cum sa spun? e ceva gen: panica, panica, panica, panica...

| JustForFewSeconds a răspuns:

Nu! Si mi-e frica...la romana am facut-o cam latastraight face Sper sa nu ne dea greu...big grin tu?

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru JustForFewSeconds):

Eu ma simt pregatita:d

| Mary24 a răspuns (pentru JustForFewSeconds):

Nu cred ca ai facut-o mai lata decat minehappy

| SweetSacrifice a răspuns:

Nu!

| SweetSacrifice a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Cum ai facut la romana? Ca eu am facut oribil...

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru SweetSacrifice):

Am pus predicativa x_X mor. imi scade din prima 6 punctesad

| SweetSacrifice a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Era predicativa daca stai bine sa te gandesti.

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru SweetSacrifice):

Tu ce ai pus?

| SweetSacrifice a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Predicativa.Si ma scot astia din sarite cu subiectiva lor.

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru SweetSacrifice):

sad wof..imi apare greu ce scrii. cristinacrs69 e id `ul meu daca vrei sa vbhappy

| Stefbr a răspuns:

Da... n-am nici un stres... laughing

Răspuns utilizator avertizat
| GoBackInFuture a răspuns:

Da, dar sa speram ca vor da si ei niste subiecte calumea! Nu ce s-a intamplat ieri la proba de la romana, cu mult controversatul exercitiu 3, subiect 2. Sa speram ca acum cand il vor extrage sa fie naiba niste subiecte corecte care se da la niste elevii de clasa a 8-a! Sa nu mai apara certuri si balamuc pe internet si in mass-media, minister de rahat, ce sa-i faci, traim in Romania! Macar astea sa fie mai usoare ca se ne putem ridica media de la romana, ca eu de exemplu, plec din start cu 6 puncte in minus, ca am pus b). Sa speram ca va fi bine si ca vom lua note cat mai mari si sa intram la un liceu la care ne dorim, SUCCES TUTUROR! big grin

| someonelikeyou4 a răspuns:

Da.laughingSper sa nu ne dea ceva prostie.

| Hbl_Alle_1997 a răspuns:

Daa pregatiti sa vedem un exercitiu fara rezolvarerolling on the floor.