| YumiSukinanda a întrebat:

Prietena mea mi-a facut o farsa acum 5 minute. Mi-a zis la telefon sa merg pana la vecinu ca am o surpriza acolo si a zis apoi ca-i o farsa si vreau s aii fac una reusita, dar s anul isi dea seama ca e farsa, sa fie o farsa buna! Ma ajutati? farse, mai multe, va rog.
Fundaaa

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cateva idei:

1.fa-ti cont de gagica fa rost de o cartela tinel asa vreo 2/3 luni sa ii planga ochii dupa tine si spune-i ca vreti sa va vedeti in timpu asta strangi poze screenshoturi cu toate discutiile si cand vine in parc sau unde-l chemi tu il filmezi cum sta cu buchetu in mana te duci usor usor si spui IUBITULE IAMA IN BRATE! si filmezi

2.cand e plecat de acasa spune-i ca i-a luat foc casa sau apartamentu si bagi o sirena de pe calculator sau ceva de la stiri laughing

3.donwnloadezi bluetootkhack si ii faci telefonul sa sune langa tine rolling on the floor sau altceva

4.sau il suni la 4 dimineata si ii zici ceva ce vrei tu rolling on the floor

| AntoniaRaluca a răspuns:

Daca are ask.fm pune-i niste intrebari
date drept un baiat interesat de ea. semneaza-te cu un nume. vezi tu.
fa-ti cont nou de fb. vorbeste cu ea. vezi tu. asta e ideea mea

| klausp33d a răspuns:

Eu zic sa i sa o suni pe la ora 4 dimineata sa vina in fata blocului tau ca ai gasit ceva interesant sau daca sta cu tine in bloc spune-i ca ai picat pe scari si sa vina la tine sau ca e un hot la tine in casa sa ia o arma si sa vina repedebig grin

| EfectZZZZ a răspuns:

Ideea mea este sa ii spui ca ai penisul 4 cm.