| kittyKatAlawaysHappy a întrebat:

OFER FUNDA la cel mai bun raspuns! de maine nu mai dau funda!

Am o prietena foarte buna, cred ca as putea spune ca este cea mai buna prietena a mea si vreau sa-i fac o farsa de 1Aprilie. Dar ea nu se sperie, sau isi da seama foarte repede de farse. Anul trecut nu am reusit sa o pacalim o clasa intreaga: un coleg de la noi din clasa s-a dat cu ketchup la gura si nas(pe fata) si s-a prefacut ca a fost batut, insa ea nu a crezut a inceput sa rada si a zis"pentru cine e farsa?" laughing si deci... n-a prea iesit. Azi mi-a zis ca stie ca maine o sa-i fac o farsa si mai bine nu ma mai chinui ca pe ea nu reuseste nimeni sa o pacaleasca. Intr-adevar, anul trecut n-a fost pacalita de nimeni (nimeni nu a reusit). Ce idei aveti? VA ROOOGGG MULT MUUUULTT DE TOOOT! big hug dau vot la toate! Va rog! vreau sa pregatesc o farsa mai aparte, ceva de care sa nu-si dea seama. Va rog muuultt de toott! :*

P. S: cu farsa de anul trecut am speriat-o pana la urmape diriga noastralaughing

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

E mai complicat,ști cum ai putea face? Poți să faci cumva să vă certați,iar mâine îi poți da mesaj că nu vrei să mai vorbiți și chestii de genul,dar vezi să nu exagerezi.
Știi de ce am pus ipoteza asta dură? Pentru că ai spus că ea nu se sperie de nimic,și se prinde, dar dacă faci așa poate nu se prinde, nu are ce să pățească cred.Adică să joci teatru pe mess ca să spun așa, dar să faci să pară real, si maine îi zici păcaleală de 1 Aprilie.I don’t know,it was a ideea,dar vezi dacă e mai sensibilă să nu faci așa ceva,să nu se taie cu lama sau ceva…oricum success,eu zic să faci ceva să pară real,de genul, dacă zici că se prinde repede și chestii de genul, te poți lua de formația/cântărețul preferat...

1 răspuns:
| bellacool a răspuns:

Pai...poti sa dai o moneda de 50 bani pe margini cu o vopsea neagra sau ce culoare vrei, aaa sau cea mai buna pe care ii poti spune ca cineva i-a spart casa venitzi toti din toata cls... dativa cu apa pe fata sa para ca sunteti transpirati feteleplanse, si incearco pe asta poate reusesti noi asa am paacalit-o pe diriga noastra laughinghee hee si s-a dus intr-o fuga acasa si nu am mai facut ore toata ziualaughing)))rolling on the floor! SUCCES!happybig grin