| Andrreeubehs a întrebat:

Prietena mea nu are cont p TPU..., app BUNA:*, puteti sa o ajutati. ea vrea sa se dea la un baiat si nu stie cum. ktv sfaturi?! eu nu am putut sa o ajut. voi? Ms:*

Răspuns Câştigător
| Sorina111 a răspuns:

Doamne, mai vad mult intrebarea asta? Raspuns :sa intre in vorba cu el sa fie ea insasi! Nu exista niste modalitati precise ca sa cuceresti un baiat si nici niste pasi pe care trebuie sa ii parcurgi. Pur si simplu, sa fie ea.

2 răspunsuri:
| lAuRitAs a răspuns:

Sa se dea la el laughing)
omfg?
sa zica sincer sa il ia deoparte si sa vb cu el cel mai bine
sau daca prefera sa il ia asa prin surprindere sa il alinte sa aiba grija ce ii iese din gura gen, ce bine arati azi, ce piele fina ai, sau chesti din astea eu am dat niste exemple idioate asta mi-a venit in minte sorry mai vb bafta si da si tu funitza laughing

| misu a răspuns:

Bai...sa stea cuminte ca daca face ea primul pas o joaca cum vrea. daca e simpatica sa mai astepte ca mai sunt baieti