| Euuuu_5479 a întrebat:

Am nevoie de un sfat, de fapt nu eu, ci o prietena!
Are 14 ani si nu mai este virgina de cateva luni, si acum cand un baiat vrea s`o... Ea se lasa foarte usor.
i-am spus de multe ori ca nu este bine ce face thinking si mi-a spus ca stie asta dar nu se poate "abtine " si m`a rugat s`o ajut cumva!
Cum as putea sa o ajut?
Dau funda pentru cele mai bune sfaturi straight face!

Răspuns Câştigător
| DacaTuSpui a răspuns:

Trebuie sa ai doar putina vointa si te poti abtine. In plus, nu e bine sa te lasi usor niciodata, nici la 14 ani, nici la 20. O fata care se lasa greu intotdeauna va fi mai dorita de baieti. Cum a zis si Raluca, deja da impresia de fata usoara si iti dai seama ca si baietii vorbesc intre ei...si o sa isi faca o reputatie proasta. Mi se pare foarte dragut din partea ta ca incerci sa o ajuti:*.

2 răspunsuri:
| SummerSmile97 a răspuns:

Hmm... thinking
Scuze ca iti spun dar daca nu se poate obtine pare mai mult o c***a big grinbig grin
Nu ai prea cum so ajuti doar daca ii zici ca poate ramane insarcinata chiar daca folosesti prezervative, si poate ea se va gandi mai bine si poate ca se va abtine de acum!

Sper ca te-am ajutat!

Raaalucaaa ^.^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zii sa i-a bromura, la barbati taie libidoul, cred ca merge si la femei