| RaLuK05 a întrebat:

Am o prietena pe nume Corina, ea ma ajuta mereu, imi da sfaturi bune, insa eu nu cred ca am ajutat-o vreodatasadva rog frumos imi puteti spune cum as putea eu sa o ajut? A ea a suferit mult si as vrea sa vorbesc cu ea dar nu potcrying. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| irina_5692 a răspuns:

Buna Raluka motivul pentru care nu am mai intrat pe mess este pentru ca nu imi merge imi pare rau. Voi incerca cat mai repede sa rezolv acesta problema iti promit ca cat de curand problema va fi rezolvata. Imi cer scuze daca te-am ingrijorat. Sa ai grija de tine. Ramas Bun.

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai ce e asa de greu sa o intrebi despre trecutul ei, ce are, de ce e suparata cateodata?

| cumsablog a răspuns:

De ce nu poti sa vorbesti cu ea? Trebuie sa-ti raspunzi la intrebarea asta intai inainte de a incerca ceva.

| RaLuK05 explică:

Pai este greu pentru ca eu nu pot sa ma intalnesc cu ea si nici nu mai intra pe mess.

| irina_5692 a răspuns (pentru RaLuK05):

Apropo imaginea de la avatar ese foarte frumoasawinking Si Raluka Adevarul este ca tu m-ai ajutat pe mine mai mult decat te-am ajutat eu pe tine. happy

| RaLuK05 explică (pentru irina_5692):

Multumesc Corina!:*