| Covrigel07 a întrebat:

Prietenul meu cel mai bun a plecat in Germania si vorbim mereu pe Whatsapp. Dar am inceput usor, usor, sa ne plictisim. Am jucat Provocare fara Adevar, dar as vrea si alte jocuri. Stiti cumva? Ceva ce putem juca in doi pe Whatsapp
Dau funda

Răspuns Câştigător
| SiaAnastasia a răspuns:

Nu este neaparat sa va jucati, dar va puteti juca fazan, ce se afla un geamantan, navy, Magic The Gathering (nu poti juca unele dintre ele pe WhatsApp, evident, dar poti gasi versiunea de aplicatie cu conectare online. Pastrati legatura, prieteniile sunt foarte importante!

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Puteti sa va despartiti...

| alexalexa2000 a răspuns:

Trebuie neapărat să vă jucați? Puteți să discutați etc.Dar puteți să jucați fazan sau caută pe net^^.