| BountyLoverXD a întrebat:

Primesc foarte multe email-uri de la facebook, si de la aplicatii pe facebook, cum sa le dezactivez?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

"Account setting"( setarea contului)==]notification(notificari)==]e"mail frequency"( frecventa mesageriei pe email) şi dezactivezi.

2 răspunsuri:
| agirll a răspuns:

Bunabig grin dai pe un email de la facebook iar in josul pagini vei gasi un cuvant unsubscribe dai pe el si iti va aparea ceva si tu dai confirmabig grinfunda?

| elenush17 a răspuns:

Daca nu mai vrei sa primesti e-mailuri de la facebook, o sa vezi in mail undeva jos: faceti click pe unsubscribe.