| freebiker a întrebat:

Cum sa fac sa NU mai primesc email-uri de la facebook?

Răspuns Câştigător
| bloodyhell a răspuns:

Dai pe un email de la facebook si vezi ca ai undeva in josul paginii ''unsubscribe''.dai clic acolo si gata.

5 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Dai click pe sageata din dreapta sus de la Facebook si apoi intri pe "Acount Settings", selectezi "Notification" si debifezi "Email Frequency".

| timilian90 a răspuns (pentru TechnologyWebBrowsing):

Ata am spus si eu mai suswinking! Nu am nevoie de papagal!

PS: inainte sa dai un raspuns, citeste raspunsuriile primite, ca sa eviti repetarea! Multumesc!

| TechnologyWebBrowsing a răspuns (pentru timilian90):

Cand am scris eu raspunsul, nu era nici un mesaj. Raspunsurile pe TPU apar mai greu.

| timilian90 a răspuns:

Setarile contului -> Notificari -> si pe pagina care iti apare ai : Frecvenţa mesajelor pe email:

Trimite-mi doar noutăţi importante şi rezumate în locul tuturor notificărilor individuale. debifezi casuta si in josul paginii salvare modificari! Mult succes! Daca raspunsul meu ti-a rezolvat problema, ti-as fi recunoscator daca mi-ai da Funda! Multumesc anticipat!

| Simona369 a răspuns:

Intri la setari si apoi la setarile de profil.