| anonim_4396 a întrebat:

Iata ca se poate, din pacate... copii cu copii! La 13 ani, priviti daca nu credeti!
http://www.youtube.com/watch?v=HLNz5rcI0Vk&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Asta este exemplul viu al neimplicarii parintilor in educatia copiilor, inclusiv cea sexuala.Sa nu credeti ca la noi in Romania nu exista asemenea cazuri!

7 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Mare durere sa ai un asemenea copil -tata! Noroc, doctorit-o!

| Gigiku a răspuns:

PajamaSnake
14 hours ago 2 i bet he going to have sex with his child.
bun comment...

| micurutza2005 a răspuns:

Asta e daca se iubeau... s-au iubit de tot copiii, da na bine ca isi iubesc si recunosc copilul o sa creasca toti 3impreuna ce sa faci sa-i omori daca nu au fost supravegheati si educati sexualhappy

| lilstar a răspuns:

Sunt socata:O

| Mihaitsa22 a răspuns:

Da, tragic si strigator la cer!(parerea mea)... e un lucru minunat sa fi tata dar nici chiar asa devreme... tu nu stii bine sa te stergi la fund si deja ai propriul copil. LOLstraight face

| Octavia_4740 a răspuns:

Da stiu de chiestia asta am vazut l stiri big grin

| piNk_3003 a răspuns:

Pfff! ce chestie, un copil sa aiba un bebe, doamne... nasol rau!