| 21ACCESS a întrebat:

PROBLEMA! am incercat sa fac jailbreak 4.3.5 la iphone 3gs (baseband 06.15.00), decurgea parca normal instalarea, la un moment dat a inceput sa apara de 100 de ori "please wait..." si apoi mi-a aparut imaginea de conectare la ITunes. va rog cine stie rezolvarea problemei sa ma ajute. (dau 100 de funde) MERSI

1 răspuns:
| cucubau1992 a răspuns:

Man odata cei faci gail brake la iphone i tunes e perfect normal sa apra chestia e ca le iei gratis aplicatile de itunes problema este softul de jailbrake iphone nu are soft jailbrake softul e luat d ela ipod si facut in asa fel sa mearga pe iphone odata ce intalezi jailbrake nu mai poti baga veci inapoie soft de iphone.Lasal sa se conecteze la itunes daca nu cumva ai stricat placa de baza si sasi termine instalarea.O intalare a softului inadecvata poate duce la stricarea telefonului. Roagate sa poti sa iti reintalezi softul pe el succes uite id meu daca ai nevoie pentru ajutor carbon_toxic am jailbrakuit deja 4 iphone 3gs si 2 iphone 4