| Adina a întrebat:

Program gen windows movie maker?! Si daca stie cineva si cum se folosestehee hee

Răspuns Câştigător
| danny1337 a răspuns:

Sony Vegas Pro 9
Adobe Premiere
CyberLink PowerDirector 7
ProShow Gold
[Astea sunt cele mai bune]
Pentru folosire cauta pe net "Tutoriale/Tutorial -"
- = numele programului. Exemplu : Tutoriale/Tutorial Sony Vegas Pro 9

5 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Ulead Movie Factory Pro 6.

| CuppiDoon a răspuns:

Pai movie maker eu am facut un tutorial pentru revista scolii si ti-l-am uploadat aici

http://www.megaupload.com/? d=2WEEK2RL

imi dai funda?

| allyxo a răspuns:

Sony Vegas Pro 9 e foarte bun, dar e greu de umblat pe el.Trebuie sa inveti prin tutoriale!

| danny1337 a răspuns:

Pentru folosire cauta pe net "Tutoriale/Tutorial -"
- = numele programului. Exemplu : Tutoriale/Tutorial Sony Vegas Pro 9

| tomitza a răspuns:

Da! Camtasia Studio 7 il intrece cu mult pe Windows Movie Maker.
Il poti descarca de pe http://www.techsmith.com/camtasia.asp trialul si pentru. a il face full introduci codul asta ca serial ACUFF-ZNWAC-PANMB-CC7NG-TM377. Pt. a stii sa il folosesti ori te uiti la tutoriale pe care ti le ofera programul/site-ul la TOUR, ori imi dai un mesaj si te ajut eu :).