| мιcυтѕαααα a întrebat:

Programul de emoticoane Sweetim este daunator pentru calculator? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Razvan4Metin2 a răspuns:

Nu e daunator dar e varza

5 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Nu este daunator, dar din punctul meu de vedere este enervant!
L`am avut si cand vroiam sa pun un emoticon imi puneau ei alte emoticoane, mai mari sau mai mici si bineinteles ca persoana respectiva primea niste coduri:p

| TeruoSan a răspuns:

Nu deloc...eu il am si nod32 nu a observat nimic rau...folosestete fara grija

| AliceAne a răspuns:

DA este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e dăunător, dar încarci calculatorul cu un program inutil, pentru copii mici. Degeaba are emoticoane dacă cel cu care vorbești nu are și el instalat programul Sweetim, nu va vedea decât un link albastru și niște scris. Este o pierdere de CPU și memorie a calculatorului...

| username0 a răspuns:

Nu este, eu l-am avut si nu m-a afectat cu nimic. dar e bine sa ai si un antivirus acolo sa verifici.