| maria3111 a întrebat:

Cum scap de programul sweetim? fundaaaaa!big grin

20 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Intri in meniul Start->Control Panel->Add or Remove Programs->Remove
Si gata.

| cυρcαкє a răspuns:

Il dezinstalezihappy

| Kqzu97 a răspuns:

Pai da-i la Start=>Control Panel=>Programs(sau revome programs nu stiu cum scrie exact, ca eu am windoes 7 si la mine scrie doar programslaughing.)si selectezi Sweetim si dai uninstall.

| Marijuana187 a răspuns:

Te duci in start=> Yahoo messenger=> si acolo mi se pare ca e si sweetIm-ul. daca nu merge te duci in program files si cauti SweetIm

| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Pentru a dezinstala acest program, mergi în start, Control Panel, Add or remove programs şi de acolo dezinstalezi programul (poţi dezinstala şi toolbar-ul, în caz că l-ai instalat; n-o să-ţi mai folosească).
Numai bine!
Pumpkin Pie

| TheOne_6493 a răspuns:

Start/control panel/add or remove programs il cauti si ii dai remove...
Fundabig grin
P. S daca mai ai nev de aju sau nu ai ineles imi dai un msg. take care

| purplestar14 a răspuns:

Il dezinstalezi din Control Panel de la Add or Remove.winkingDaca nu intelegi trm un mesaj sau ceva.winking

| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Salut!
Pai uite pasi :
1) intri : Add or Remove Programs
2) si cauti sweetim si il stergi din calc.
Fundita?

| Karashi a răspuns:

Ca sa scapi de orce program urmezi pasii astea:
Start -> Control Panel -> Add or Revome Programes -> si aici stergi orce program!
Sper ca te-am ajutat!^_^

| cssandreea a răspuns:

Buna happy :X
Pur si simplu intri in Programs and Features, din Control Panel, si il dezinstalezi happywinking
Succes happy kiss!
Anunta`ma daca` ai reusit big grin!happy
Funda?happybig grin

| odudăcoaptă a răspuns:

Cauta folder-ul unde l-ai instalat si sterge-l d-acolo daca nu merge incearca sa golesti si cosul de gunoi sau intra la control panel si da-i delete.astept funda. te-am pupat:*

| MihhaaElla a răspuns:

Asa am facut si eu si tot am swetim l mess:p asta e viatssa!

| chetzu a răspuns:

Incearca sa il dezinstalezi din control panel sau sa stergi fisierele de pe discul C. Daca e enervant ca un virus poti sa il scoti si cu un antivirus/antispyware, recomand malwarebytes pentru asta.

| GabytzGabytzu a răspuns:

Nu il gasesti in remove ma desteptilor

| Mast3rSound a răspuns:

Il dezinstalezi din My Computer-> Add or remove programs si faci un restart la PC. big grin Daca nu-ti apare la add or remove programs te duci in C: Program files-> sweetim si cauti optiunea uninstall laughing off ce greu era laughing Funda?batting eyelashes puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il dezinstalezi, asa am scapat si eu de elwinking

Papa :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ca vreau sa scap de sweetim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah cred ca ai 5 ani dai la start jos intra-n controll panel si dai add or remove programs cauti sweetim dai remove da-i ok i gaa ce e greu?

| Smartulet a răspuns:

Am avut si eu probleme cu diferite toolbar-uri, unele chiar nu se dezinstaleaza!
Am reusit sa le scot cu YAC Antivirus, e foarte bun, iti curata toate programele adware, malware, virusi si iti face curatenie si in registri, o sa iti mearga pc-ul mult mai bine.

Poti descarca antivirusul de aici http://goo.gl/G8orkA

| BFKize a răspuns:

Intrii in "start"---"control panel"---astepti sa se incarce si dupa cauti in lista aia sweetim---dai click pe iconita si undeva in dreapta ei este un buton "remove". dai pe el si gata :*