| anonim_4396 a întrebat:

Pt adaugarea melodiilor pe un iPod nano 5G trebuie neaparat iTunes? Sau poti pune melodii si din calculator? N-am inteles prea bine de pe net. straight face Funda.

3 răspunsuri:
| Bacteriuță a răspuns:

@ioio : scuza-ma, dar altfel decat prost, sau cel putin repezit, nu te pot numi. stii tu ca mi-am luat eu "scula aia"?

| CosmicKarma a răspuns:

De ce ti-o fi luat scula aia daca nu stii sa o folosesti? da. pe iPod, daca nu este copie, melodiile se pot pune NUMAI cu iTunes. de altfel, ca si orice altceva doresti sa incarci pe el...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa pui ce melodii vrei tu din pc.nu trebuie de pe iTunes