| AlexU13 a întrebat:

Vreau sa imi iau un iPod nano 7 dar nu am inteles ceva : trebuie neaparat sa pun melodii pe el de pe iTunes?

4 răspunsuri:
| bineproportionat a răspuns:

Salut toate produsele Apple sunt asa datorita sistemului ios ce foloseste itunes pentru a folosi orice fisier pe dispozitiv! Dar e foarte simplu dupa cum spun si celelalte 2 persoane!
http://bit.ly/IC7WUc

| AlexU13 explică (pentru bineproportionat):

Si cum pun melodii cum downloadez k nu stiu? (am instalat iTunes)

Răspuns utilizator avertizat
| donnie112 a răspuns:

Da, doar prin iTupes poti pune fisiere, dar este destul de usor de folosit, nu ai de ce sa-ti faci griji oh go on