| Sabrine a întrebat:

Pt toti. vreau sa-mi modific blogul.si mi se pare plictisitor sa scriu mereu despre mine sau despre ceea ce-mi vine pe moment. Dati-mi si mie niste idei pentru blog pls.despre ce as putea sa scriu ca sa fie interesata toata lumea sau asa ceva.as fi recunoscatoare:*

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Poti incepe prin a face categorii speciale gen : Invitatie la cultura, Hai sa ne amintim, Hai sa mai radem si noi, Meditare profunda, etc. Vorbim pe privat mai multe daca vrei.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai mare succes il au blogurile de nisa, adica sa sctii despre ceva la care te pricepi tu foarte bine. Gandeste-te care e lucrul la care te pricepi cel mai bine in lumea asta si scrie despre el.

| videoblog a răspuns:

Incearca autostrada blogurilor http://www.bagamare.ro/ si vezi despre ce scriu alti bloggeri acolo.

| Frozen a răspuns:

Nustiu thinking muzica, filme, vedete,

| joycelyn a răspuns:

Politica laughing