| Ilincutza20 a întrebat:

Vreau sa imi fac un blog. Dati-mi cateva idei de articole care as putea sa le scriu, va rog. Ceva mai pentru adolescenti.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie despre chestii care ii atrag pe adolescenti. Ce te-ar atrage pe tine?
Scrie despre iubire, probleme dintre parinti si adolescent, muzica, filme, jocuri, animale de companie, problemele adolescentei (droguri, alcool, tigari etc), tratamente de frumusete etc.

| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand sa scrii despre ce iti face tie placere. Si sa stii ca e extrem de important sa fie un continut original - altfel nu cred ca s-ar merita efortul :)
Daca iti vine inspiratia, poti sa-ti faci blog-ul pe www.ucoz.ro - eu il recomand pentru ca e foarte usor de folosit.
Bafta!

| Ajutatorool a răspuns:

Daca nu aduci nimic nou/original consumi biti degeaba. Daca ai nevoie de idei nu trebuie sa iti faci blog.

| cine1cine a răspuns:

Da nu ai vrea să-ți fac eu blogul? Sau să vine cineva să-ți facă blogul? Eventual vreo zece sclavi care să-ți facă și o cafea in timp ce stai si te uiți la alții cum le vin idei de blogurile tale!? Dar mai bine hai că am sa vorbesc eu cu mama omida și am să o rog să-ți facă un blog! Că ție iți e lene! Dacă vrei să faci ceva și nu ai ce intră pe id-ul meu de mess și te fac admin pe pagina mea de facebook! Asta daca ai simțul umorului și ești isteață!