| cristianorudi7 a întrebat:

Pun intrebarea asta pentru cei care stiu si cei care au auzit de jocul mafia 2. eu am descarcat mafia 2 skidrow de 5 gb daca stiti si am copiat 2 fisiere in folderul pc iar cand dau pe mafia2. exe imi deschide steam cu care am luat mafia 2 demo. dar nu inteleg de ce imi deschide cu steam? va rog mult ajutati-ma. multumec

1 răspuns:
| ZuZuDuDu a răspuns:

Mai eu nu te pot ajuta dar cred ca stiu daca nu ai aflat raspunsul til zic eu sterge-l si instaleazal din nou!