| MinSayuri a întrebat:

Puteti intra va rog si pe blogul meu? http://sayurimin.blogspot.com/ sunt sigura ca o sa va placa! astept comentarii, propuneri, pareri. multumesc enorm ca mi-ati citit intrebarea :) va astept pe blog.

Răspuns Câştigător
| 7eleven a răspuns:

Foaaarte interesant.articole placute happy
singura ta greseala e domeniul blogului care nu poate fi memorat.
imi place blogul si mi-ar place sa ma-ntorc insa nu prea e calumea sa caut prin istoricul paginilor vizitate in ultimele 30 zile, nu-i asa?

| MinSayuri explică (pentru 7eleven):

hee hee multumesc de observatie, am sa mai lucrez la aceasta,

2 răspunsuri:
| annaangel17 a răspuns:

Pot sa te intreb ceva? Ce sablon ai folosit?

Întrebări recente