| SICAFLORIN a întrebat:

Puteti sa imi spuneti va rog frumos, unde se afla cardul de grafica al calculatorului? In unitate sau in monitor? Pentru ca la unele jocuri pe care le downloadez imi spune ceva despre cardul de grafica, si sa verific ReadMe! Vreau sa fac niste schimbari la calculator!

5 răspunsuri:
| prye a răspuns:

Intra in joc->options->grafics options si iti setezi tu grafica
Sincer, nu am auzit de "card de grafica"... poate ai placa video mai mica decat una din resursele pe care le cere jocul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In monitor nu, in unitate da

| 9gag a răspuns:

Cred ca tu ai facut o tranducere bruta a Graphic Card. Aceasta este placa video si o gasesti in unitate. In monitor nu vei gasi asa cevalaughing. Succes

| justme91 a răspuns:

@prye el se refera la graphic card adica placa video.

| prye a răspuns:

@justme poate ai observat ca am spus "poate ai placa video mai mica decat una din resursele pe care le cere jocul"

P.S: nu poti sa joci HALO pe pc cu placa video de 512 sau mai putin