| Maria_3164 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati mcu cele mai faine statusuri de fete?

Răspuns Câştigător
| IcsD a răspuns:

Fundaa?

Dozeaza-ti esenta in cuvinte, cedeaza-ti orgoliul si nu-i purta trecutului doliu.

Tot ce s.a scris s.a terminat.Acum regreti ca ai plecat...Cu vorbe reci vrei sa m.ataci.Presimt ca plangi, nu stii ce faci.
Daca plec, fiti siguri ca plec fara amintiri, vorbe rupte dintr-o colectie de dezamagiri.
She never could get drunk enough to get him out of her mind. - Ea nu ar reusi sa bea(sau sa se imbete) suficient pentru a-l scoate din mintea ei
Mi-am bagat ****’n vorbe si totul era perfect. Gresit sau negresit, nu ma intorc! Promit.

Nu lăsa timpul rămas să te facă să devii un suflet fals.

She put that bottle to her head and pulled the trigger and finally drank away his memory.
Nimeni nu il asculta si nimeni nu-l baga in seamă.Nu-l incurajează nimeni atunci cand ii e teamă. Nimeni nu intreabă de el s-i nimanui nu ii pasă dacă e in camera lui, ascuns sau a fugit de acasă.
♥ Promisiuni uitate, nepasate, Amintiri si vise destramate, Vorbe sincere ce au trecut pe langa noi, Imagini derulate cu noi amandoi.

N`am iubit p nimeni cu atata dor... si de-a fost ceva... a fost trecator

; x poate eu nu stiu ce`i dragostea... dar d tine` m`a legat ceva; x

• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami

• Si cautai • CAutai • Te uitai in stanga • In dreapta • El nu era • Lacrimile nu se opreau • Dar acum? • De ce te prefaci ca nu-l mai placi? • Cand fardul ti s`a uscat pe obraz? •

? Ce te face sa crezi ca el era "The one"? Ai crezut ca stai o viata? Dar n-a trecut un an? Ai pus prea mult suflet? Nu-ti face corectie!? N-ai gresit cu nimic? Deci ia-o ca pe o lectie!?

• In mintea si inima mea o sa ramai toata viata • Chiar si atunci cand am sa mor si in mormant am sa-ti duc dor!love struck

? Multi cred ca pot gandi pentru noilove struck? Dar noi nu inseamna mai multilove struck? Noi inseamna doar 2love struck

•[love struck] Sa nu ma intrebi de ce lumea din jur nu mai e. in mintea mea acum traiejti doar TU. [love struck]•

sa faci diferenta intre alte fete si fata ta, sa stii ca toate te vor, dar niciuna nu te iubeste ca ea'

Hai pleaca-n **** mea,du-te, ca nu te mai retin.//

""Nu o ai nici TU, nu o au nici altii! Nu se mai baga fata asta in relatsii! e decat pe combinatsii happy"""

N-o sa te mai chem la mine, n-o sa te mai sun, dar chiar as vrea sa cred si eu tot ce spun sad

SenZatsSia`e uniCaa`, do0za de risSc e miCca`. ViCiul meu impliCaa`doar placeRe si DependEntsSa psihiCaa`love struck

"? Nu te-am uitat, dar m-am obisnuit fara tine? Cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru...m-ai lasat sa plec!?"

Te detesti. O vezi cum pleaca cu ochii goi. Tu prea mandru sa o opresti. Crezand ca vine inapoi

● Eå nu se ´ compara cu restul ´. e tot ´ ce åi visat´. Åi 0´ viata normala´!? 0 så ´ti-o deå peste cap!`
♥.´Stii ca nu stau ´ talk to the hand Dupa n0r0k;;] ´. Si daca vreau ´ :*! sa iaSa ´ fum smug. Stiu unde sa dau foc :d ´.`♥
^^. ºAzi ´ open your`º eyes;;] ´, ºexact ca`nº filme love struck ´. Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ >; d Stiu ca`i doar O aventhura goalasmugSi ca`n inima lui doar eO sunt campiOanaa:Xxx!→♥←"""t3 wb3sklove struckXx
Te urasc pentru ca nu poth spune ce simth pentru tine :X Te urasc pentru ca nu vreau sa iti cer mai mult decat o clipa de nebunieTe urasc pentru ca nu poth sa iti spun ca te iubescbig grin:*:Xsad
Are o aura ce te`atrage smug Stie ca o placi de`aia nu te lasa in pacewinking E atat de tacuta Misterul iti provoaca o privire pierduta day dreaming :X
De Ce M-ai Chinuit? De ce Nu Te-ai Gandit La Inimioara Mea Vroia Mangaierea Ta[ sad ]
Iti place cum se misca si cum se imbraca. Orice ai face nu te multumesti cu o bucata. O vrei pe toata sa fie a ta. Promiti sa ai cea mai mare grija de ea?
era cu altul atunci cand ai cunoscut`o acum de ce te mira ca te-a lasat.tu ai crezut`o cand ti-a spus ca e doar a ta stii ca nu`i pasa daca nu esti tu va fi altul.prietene lasa"; x
#Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza!
Unii oameni vin si pleaca repede din viata noastra, altii stau o vreme, punandu-si amprenta pe inima noastra Dupa plecarea lor, nu vom mai fi niciodata aceiasi
Da-mi timp sa invat sa merg singura din nou...sa invat din nou ca decat eu contez Da-mi timp sa imi dau seama ca ai fost cea mai mare greseala din viata mea!
Am pus orgoliul in fata sentimentelor. Cand orgoliul straluceste prea tare,orice iubire se intuneca
#Zambeste! Fii tare! Chiar daca uneori doare! oh go on happy

Uita ca am fost candva viata si sufletul tau,uita noptile cu mine,uita si sarutul meu!
Toate trec sa se spune, dar nimic nu trece fara sa lase urme
"VOrbeLe N`au VaLOare`. Sjtiu`ca IndifereNtza`doare`! Nu`Te AscuLt`, N`am NevOie`De pOvesjti` Iti`intOrk`Spatele`,plec Si Te Las Sa vOrbesjti""""
Trec anii si toate clipele frumoase mor Unde`i copilaria mea? Ca mi`e doroh go on
#Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui „Pa! Nu uita -- asta e replica mea!
#Zambeste sh arata`le ca nu-ti pasa. Zambeste, caci viata-i una si`i frumoasa
Trebuie sa fii tare` sa demonstrezi ca poti. Sa fii in centrul atentiei si mai presus de toti! love struck
"• Profita d` fiecare clipa ca`n fiecare paradis exista cate`o ispitalove struck
Toti sunt in stare sa cucereasca o fata, putini sunt in stare sa o pastreze langa eibatting eyelashes
"am invatat sa tac sa tin mine si sa fac si orice lacrima mai bine pot sa ascund acum am CRESCUT, cica sunt fata mare si uneori nu imi permit sa zic ca DOARE
Nu renunta niciodata la ceea ce-ti apartine si nu permite altora sa renunte la tinewinking]"
Nu te Supara daca l'ai vazut Cu vreuna Vreodata.la draq fata u esti cea M'ai Importantawinking
ღ•→♥La ce foloseste frumusetea fara inteligenta, banii fara fericire, zambetul fara sentimente, viata fara tine? ღ•→♥"

?• sUnTh GaTha Sa TraYeSc o aLTha Viata` love struck SunTh Gata Sa Le aRaTh` aLToRa O aLTha FaTsa` love struck?•""

De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang!
De ce uneori regretam dupce ce facem ce vrem

Poate nu sunt la fel de frumoasa ca EA,poate nu stiu sa fac ce face EA, dar ce fac EU stii doar TU, ce face EA stie tot orashu'

Draga mea nu ma privi cu ura`! Te iubeste dar eu sunt mai buna`! happy

Zambeste azi, maine poate fi mai rau! Traieste clipa, nu stii niciodata cand poate fi ultima

I know I'm selfish, I'm unkind. Sucker love I always find, someone to bruise and leave behind.
Unde ai fost cand avea nevoie de tine?
dk rolul asta mi-a fost dat in acest joc O sa-l joc totul e scris nu depinde d noroc! dk eu sunt la pamant imi ramane sperata zi C vrei?! asa`mi traiesc eu viata smug

Ai` Avut`o De Mult! AcoOm` n`o mai Ai Ai` iNcErCaT s`O InlOcuIesTi` N`ai PutUt PentrU` K`o IubeSti!
Ne privim in ochi ca doi strain ica si cum nimic intre noi nu s-a intamplat.Nu avem curaj sa ne vorbim.Ce usor e sa ne prefacem c-am uitat.Dar ne lipseste tot ce ne-a legat.

Iar dacă voi reuşii vreodată să pot iubi pe altcineva ca pe tine, îţi jur că nu voi uita niciodată că ai fost totul pentru mine

Funda?

4 răspunsuri:
| IcsD a răspuns:

Aaa nu ai dat funda

| LauraaBlack a răspuns:

Vreau sa zambesc, e dimineata love struck. Tre' sa'mi pastrez pofta de viata love struck! ♥"

"♥ Poti sa ajungi repede sus! Cu un compromis in plus smug! ♥"

"Si poti sa tipi ca nu te aud. Si poti sa plangi ca nu te vad. Si poti sa pleci ca nu te caut. Si poti sa faci ce vrei ca nu`mi mai pasa!"

Da, poate te-a iubit candva.[thinking]. si poate nu de mult inca te iubea.[:X].dar tu pana acum nu ai vrut-o.[sad].ai vrut pe altcineva.[straight face].iar acum cand tu o vrei pe ea.[:X]. nici nu se mai uita in directia ta[winking]

1)Cu indiferenţa ta m-ai făcut mai tare. Acum nu-ţi convine dar încet, încet, calc pe urmele tale. Şi abia acum vezi si tu că indiferenţa doare. "

Am invaţat că oricat mi'ar pasa mie, winkingaltora nu le pasa:-J

9) Ma respecti, te respect.Ma iei cu vrajeala, te iau cu vrajeala.Ma ataci, ma apar.Ma urasti, nu te urasc.Si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza, pe mine nu ma defineste.

Sper sa iti placabatting eyelashes Funda happy?

| Nikisoara a răspuns:

Frate, ioano, dai raspunsuri doar pentru funda?