| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa-mi dati cat mai multe poze cu femei imbracate in haine barbatesti? Precum aceasta:http://www.google.ro/......tp?/search

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Carea ceasta? in link-ul pe care l-ai dat sunt sute de poze cu Katharine Hepburn! HA-HA-HA happy happy happy happy
cauta si tu pe google imagini "dressed like a man" si-ti vor aparea suficiente poze!

| NiiEla6 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze, eu cand deschid linkul imi apare exact poza la care ma refer.Mersii oricum.