| ShadoWKilleR a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti niste jocuri pentru android 2.3?

P.S Vreau unele tari!

6 răspunsuri:
| iloveusa a răspuns:

Deci cel mai tare dintre toate e Ninja Chicken.In plus, mai are o versiune, Ninja Chicken Ooga Booga.Ambele sunt preferatele mele.
Apoi ar mai fi Milk the Cow.
Si unul foarte tare pe care trebuie neaparat sa il ai este Plumber Crack!
Sa nu mai vorbim de Angry Birds, care e un must have!
Alte jocuri tari:
Ant smasher
Go Go Goat
Paper toss
Fruit NInja
Dragon, Fly
Yoo Ninja
Unblock me
Si bineinteles ca nu putem uita de Talking Tom Cat di de Talking Friends.
Sper ca te-am ajutat!

| iloveusa a răspuns:

P.S. Toate cele pe care ti le-am enumerat sunt gratuite!

| Λl๓a a răspuns:

Milk the cow, Lanterna, GO locker si GO launcher, Dog Whistl, Batter, Scare your Friends, Battery, iMilk, iBeer, Ninja Fruit, Dragon Fly!, Ant Smasher, Backup and Restore, Whatck TV, Cartoon camera, Night Camera, SpeedX 3D, NFS, paper toss. Funda?

| Eliene a răspuns:

Buna! Uite aici un site unde vei gasi toate jocurile posibile necesare:
http://www.umnet.com/
Tot ce trebuie sa faci este sa iti selectezi telefonul, cauti jocuri si apoi download care se afla in dreapta imaginii care descrie jocul.
Sper ca te-am ajutat!
Funda?

| AlexVizitiu a răspuns:

Lane Spliter(E foarte tare). Moto racing.Fruit Ninja.Angry Birds.Fruit slice.

| DanJr993 a răspuns:

Asphalt 6, NFS shift, GTA III... dar toate le iei cu bani de pe android marketwinking