| constantza a întrebat:

Puteti sa mi spuneti va rog site uri in care pot face videoclipuri? sa nu trebuiasca sa descarc! pe site! Va rooooog! imi puteti spune! (in afara de power point)

5 răspunsuri:
| Adetomi27 a răspuns:

Pe LG gd510 ai oaplicatie de facut flmulete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna vezi http://www.panalu.net/2010/10/aplicatie-pentru-crearea-de.html faci video de calitate totul online

| constantza explică:

Eu am LG KP501; dar cand il bag in calculator este minuscul! multumesc pentru ajutor!

| constantza explică:

Bine bine va multumesc dar cum descarc videoclipul dupa ce l-am facut? trebuie sa platesc? de pe onetruemedia?