| mona01 a întrebat:

Imi puteti da un site, gratuit, fara virusi, de pe care sa-mi descarc power point? Orice versiune! Ofer funda!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,powepoint este un program pe care fiecare windows ar trebui sa il aiba ma rog, uite aici un site: http://www.microsoft.com/ro-ro/download/details.aspx?id=6 Sper sa iti mearga!;)

| mona01 explică (pentru anonim_4396):

Am windows xp si nu are.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mona01):

Pai nu stiu si eu am avut xp si avea happy

| mona01 explică (pentru anonim_4396):

Unde era? Sau cum pot sa-l caut?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mona01):

Am apasat pe butonul de start si imi aparea acolo sau daca nu il gasesti s-ar putea sa fie tot acolo la all programswinking sau scrie acolo unde arata `search programs and files` scrie powerpoint si da searchwinking

| mona01 explică (pentru anonim_4396):

Nu-l am.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mona01):

Hmm nu stiu de ce, incearca sa il descarci de pe site-ul care ti l-am trimis sau daca nu merge cauta pe google powerpoind download

| mona01 explică (pentru anonim_4396):

Ai incercat site-ul dat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mona01):

Nu eu, o prietena si i-a mers