| andreiboss31 a întrebat:

Puteti spune 2 metode de a face cristale.Nu vreau raspunsuri gen "google".

4 răspunsuri:
| zxzx a răspuns:

Cauta pe Google.

| Fayree a răspuns:

~ N-am auzit ca poti face cristale. exista google, nu stiu, sorry :*. Fundita? laughing.

| Mingo a răspuns:

Traieste-ti ma viatawinking!

| EJxJtK a răspuns:

Eu mi.am luat mai demult de la magazinul de jucarii o cutie in care eera o piatra, un borcanel si un fel de praf, si am pus praful ala pe piatra parca si l.am pus in borcanel cu apa. si a doua zi s.au facut cristale, nu cred ca.s adevarate, dar alta metoda nu stiu. happy