| Dianna_8523 a întrebat:

Rankul creste in functie de cate RASPUNSURI CASTIGATOARE acumulam?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Da. Fiecare raspuns castigator iti ofera 100 de puncte care contribuie la rank.

| psiholoaga a răspuns:

Si in functie de voturile primite si in functie de al catelea raspunzi: primul ia nu stiu cate puncte (indiferent cat de prost e raspunsul, de-aia vezi atatia "destepti" care scriu: 'nu stiu' ca prim raspuns), al doilea mai putine si tot asa pana la al cincilea, parca.

| dragalasica a răspuns:

My friend, este important sa raspunzi cat mai mult.deci,practic da, in func tie de cate intrebari castigatoare ai, rankul iti creste!

| As_2479 a răspuns:

Ai rankul mai mare acumuland cat mai multe puncte nu raspunsuri castigatoare.

| Cars a răspuns:

Bacemi Ai dreptate. Dar dupa un timp cand incerci numai raspunsuri castigatoare sa faci ceialalti acumulea ca unul e primul al doilea...si optin puncte si din asta. Spar ca o sa-ti foloseasca

| Conquiztadorul Anonim a răspuns:

Cred ca da, dar eu am trimis cam 60 de raspunsuri si nu am acumulat nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primele trei raspunsuri la o intrebare, dar asta cere dexteritate, experienta si timp.Numai ca ai sanse scazute, avem niste useri cu o experienta infricosatoare in a raspunde primii.Raspunsuri castigatoare si daca pui intrebari cu duiumul, ah! clar, si mai e punctajul din stanga, calificativele pe care le primesti.