| Angelworld a întrebat:

Re TPU :X am si eu o mica problemuta : de curand mi-am dat jos dupa net gta IV si dupa ce m-am kinuit 3 zile sa il fac sa mearga surprizaa... cand intru se misca ca mama floarea. de la masina aia (bmw parca) iese fum dar in forma de patrat... Sistem: Microsoft windows XP profesional version 2002 service pack 3 amd semrpon (tm) procesor 3000+ 1.80 ghz, 768 of ram physical adress extension. Credeti ca nu este compatibil cu ceritnele gta 4? sau sunt niste setari pe care eu nu le-am facut? va rog help [RASPUNSUL BUN SI CARE IMI MERGE ARE FUNDA DIN START!]

Răspuns Câştigător
| xamix a răspuns:

Nu prea e compatibil jocu, cere tonguerocessor: Intel Core 2 Duo 1. 8Ghz or equivalent AMD Athlon X2 64 2. 4Ghz
Memory/RAM: 1GB for XP and 1.5GB for Vista

Recommended System Requirements
Processor: Intel Core 2 Quad 2. 4GHz or equivalent AMD Phenom X3 2.1GHz
Memory/RAM: 2.5 GB for XP or Vista
Video Card: 512MB NVIDIA 8600 or 512MB ATI 3870
Hard Disk Space: 18GB free
Operating System: Windows XP SP3 or Windows Vista SP1
Video Card: 256MB NVIDIA 7900 or 256MB ATI X1900
Hard Disk Space: 16GB free
Operating System: Windows XP SP3 or Windows Vista SP1

4 răspunsuri:
| dutulina a răspuns:

Lol cum sa iti mearga mah...laughing)

| Angelworld explică:

Si nu ii pot face nimic? sa se vada cat decat? sunt innebunit dupa jocul asta

| Marius7222 a răspuns:

Nu ai destul RAM si probabil placa video este de 64