| anonim_4396 a întrebat:

Recent la metin2 au aparut niste sosete...
La ce se folosesc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este event de Craciun pe Ro azi a aparut drop-ul de sosete.Cu sosetele ori le dai lu mosu' cand il vezi, ori il pui la brad din Muntele Sohan.winking

5 răspunsuri:
| Razvan1807138078340 a răspuns:

Pai e frig si iti ingheata picioarele.Cred,eu nu am jucat.

| GabytzuA_7080 a răspuns:

PT unele evenimente de craciun: adica trece ceva pe acolo si iti da daruri!

| limen a răspuns:

Pai le duci pe munte si acolo e un brad le pui si primesti cadouri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le duci pe munte la brad si primesti iteme poti pune doar 3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci la teleporter si te teleportezi an muntele. api mergi an harta aiaa langa teleporter si e un brad dai pe ele si da ceti pica