| arrabiatta a întrebat:

Romania are vreun sport national?

20 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sportul nostru national e oina.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Aruncatul cu privirea
Datul cu parerea

| borsec a răspuns:

Aruncatu cu privirea

auran
| auran a răspuns:

Furtul, lauda de sine, ocuparea unui loc caldut in parlament sau a unei pensii bunute...

| kh1ss a răspuns:

Da, oina

| Wtf9000 a răspuns:

Micii si berea! *Beeerp!* big grin

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

OINA a fost sportul nostru national. Din pacate, la felul in care stim noi sa ne promovam, au ajuns americanii sa creada ca ne-am inspirat din baseball-ul lor. Nimic mai fals. Cand Gelu, Glad si Menumorut dadeau cu batele, pe unde erau americanii?

| anonim a răspuns:

Da, furtul si minciuna.

| Cryss a răspuns:

Si de lene nu zice nimeni sad.
laughing

| Cryss a răspuns:

Http://www.gothik12.com/......isparitie/

Hey, uite oina e sportul nostru national :">. Ptrioata de mine nici macar nu stia :)), macar de acum incolo acum o sa stiu :).

| Cryss a răspuns:

Patrioata*

| dyanna a răspuns:

Ascultatul manelelor

| moonY a răspuns:

Furtul

| andi a răspuns:

Acum ultimul sport se aduna romanii din alte tari in romania k nu mai au de munka, dar nu stiu cum se numeste acest sport, poate ma ajutati voi!;

| Mo a răspuns:

Da...are cateva:minciuna, furatul si bautura...

| sti a răspuns:

Furtul, minciuna, lenea, ipocrizia, demagogia...
aH. si sa nu uit PROSTIA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...hotia si bautura...cred ca is cele mai pacticate din romania...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oina, ca in reclama aialaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Halbere...laughing
Cred ca frecatul mentei, datul cu parerea, aruncatul cu vorbele...si muuullllteee alte ''sporturi''...boxul pe stadioane, rugby in tribune...eheee...sunt o gramadalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oina.