| ciprianbuc a întrebat:

Oare sexul copiilor sub 15ani a devenit sport national?

Răspuns Câştigător
| MidnightLady a răspuns:

Da, asa se pare. Sa speram ca nu vor si olimpiade acum.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu. Majoritatea copiilor de 15 ani au alte prioritati. Cunosc destui adolescenti si covarsitoarea lor majoritate nu se apuca de sex decat dupa majorat. Sunt, desigur, si un numar oarecare de copii needucati, fara valori morale, stricati de anturaj care fac sex la 15 ani. dar nu trebuie sa-i judecam pe toti dupa cateva "uscaturi".

| Malvina24 a răspuns:

In nici un caz! desi 80% din cei pe care ii cunosc eu cu varste cuprinse intre 13-16 ani au facut deja sex si deja povestesc ca au avut''n'' parteneri sau au ramas odata insarcinate(fetele) sau au fost pe punctul de a ramane insarcinate(dar au luat pastila de a-2-a zi) insa aici sa stiti ca nu depinde totul numai de parinti! depinde de fiecare persoana de ex daca un copil de 6-7 ani loveste un caine sa injura sau face numai tampenii e vina parintilor ca nu l-au educat! Ei bine dupa o anumita varsta incepem sa ne dam seama de bine si rau si sa deosebim raul de bine! Acum incepem sa ne dam seama ca avem in fata 2 obtinuri:noi o alegem pe cea convenabila, multi nu stiu ce sa aleaga!

| cristi202 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Insa am ramas cindva frapat de cit de bine vorbea cineva de 15 ani despre sex, se vedea ca avusese deja citeva experiente in "domeniu". Eu cred ca tot mai multi tineri o fac sub 15 ani, chiar daca nu asa de des ca si cei maturi. Nu cred ca a devenit asta sport national, dar cred ca departe nu e totusi.

| anad a răspuns:

Cred totusi ca nu! Cei care scriu aici pe site ca deja il practica, sub 15 ani, marea majoritate braveaza si pun intrebari doar de curiosi, sa vada ce raspunsuri vor primi.

| tim a răspuns:

Copii needucati? poate daca le-o tai ai educi. ce are educatia cu sexul? daca ajun in situatia sa o faca o fac, oricat i-ai educa. si avand in vedere ca traim foarte putin, cred ca ar putea aduce varsta de majorat macar la 16 ani. apropo, eu am peste 20 de ani, deci nu spun asta in avantajul meu.

| ciprianbuc explică:

Imi cer scuze pentru modul de a formula intrebarea. dar credeti-ma ca am ramas crispat cand am vaz ce ii intereseaza pe copiii zilelor noastre. dar ma bucur ca ati prins ideea intrebari si nu m-ati facut analfabet.big grin

| Lady a răspuns:

Nu toti sunt la fel!`.happy.winking

Unii mai au principii.big grin!`

Insa cunosc si eu cateva persoane de acest gen.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teribilism national...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac sex de la 8 ani si este distractiv...serios incercati

| flory6 a răspuns:

Asa este categoric si eu la 13 ani vreau sa fac sex