| Scikofit a întrebat:

Routerele wireles se potrivesc la orice tableta? Adica orice fel de router merge cu orice fel de tableta?

Răspuns Câştigător
| Sh4Dow a răspuns:

Nu are nici o treaba routerul wireless cu tableta, routerul pur si simplu transmite semnalul... te poti conecta si cu alte device'uri nu conteaza (laptopuri, telefoane, etc.)

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este viceversa, orice tableta merge cu orice router, tableta primeste semnalul de la router si nu invers.

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Da,normal,routerul doar transmite semnalul, pentru ca altfel nu ar mai fi wireless.

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Bineinteles.

| crazytalk a răspuns:

Nu numai ca merg cu orice tableta dar merg cu orice tip de device. Computere, laptopuri, smartphoneuri etc.