| Iordache_Sanzyana_1998 a întrebat:

Internetul pe tableta merge si fara router?

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Merge cu modem, stick de net, dar trebuie sa fie compatibil. Iti recomad router-ul, este bun la orice. Si telefon, si tabelta, laptop, calculator.

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Merge si daca are modem 3G integrat, adica sa aii pui cartela pentru o conexiune 3G (la unele merg si date + voce adica sa vorbesti ca la telefon). o astfel de tableta (pe care ti-o recomand) este Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3100 http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_2_7_0_p3100-4543.php