| rotariurazvan a întrebat:

Sa fiu scurt si al obiect

am o consola de jocuri PSP modat, cum trebuie sa procedez pentru am pune jocuri pe el?

2 răspunsuri:
| DARKHAWK a răspuns:

Descarci jocurile pentru psp in format.iso sau.cso, dupa care faci un folder numit "ISO" pe cardul de memorie al psp-ului(asta daca nu il ai deja) si copiezi jocurile in acel folder.

| rotariurazvan explică (pentru DARKHAWK):

Am procedat cum mi-ai spus dar am o problema, cadn incerc sa deschid partitia de jocuri dupa ce le copy se blocheaza si se inchide, si functioneaza din nou bien doar daca sterg ceam pus, idei?