| anonim_4396 a întrebat:

Sa ma tund in scari, filat? [ sunt fata, fata foarte putin ovala, par cret, dar il intind cu placa si sta foarte drept happy ] Fundita :*

Răspuns Câştigător
| Andrada21 a răspuns:

Pai atunci ti-ar sta ff bine cu parul tuns in scari, dar prima "parte" a parului sa fie cu vreo 5-9 cm. mai scurta ca cealalta de "dedesubt". Nu neaparat doar 5-9 cm,poate sa fie si mai mult sau mai putin,aici depinde cum iti place tie, dar ti-ar sta frumos daca ar fi prima vizibil mai mica decat cea de dedesubt. Oricum, bafta!

7 răspunsuri:
| Andrada21 a răspuns:

Eu cred ca daca ti-l indrepti ar sta foarte frumos in scari(una putin mai marisoara ca cealalta,sa se observe). Decizia este a ta, eu am spus ca in scari pentru ca o stiu din proprie experienta, si iti sta si mai frumos.Depinde si de culoarea parului, dar nu foarte mult. Oricum, mie imi place mai mult in scari.

| Abracadabraash a răspuns (pentru Andrada21):

Sunt bruneta. happy

| Abracadabraash a răspuns (pentru Andrada21):

M-am tuns. Imi sta minuntat :* Va multumesc tuturor >big grin

| Andrada21 a răspuns (pentru Abracadabraash):

Si cum ai decis?

| Andrada21 a răspuns (pentru Abracadabraash):

Oricum,daca iti place atunci, ce sa iti spun, FELICITARI! Si x"Succes" cu noua ta "coafura"!

| Andrada21 a răspuns (pentru Abracadabraash):

Pai atunci ti-ar sta ff bine cu parul tuns in scari, dar prima "parte" a parului sa fie cu vreo 5-9 cm. mai scurta ca cealalta de "dedesubt". Nu neaparat doar 5-9 cm,poate sa fie si mai mult sau mai putin,aici depinde cum iti place tie, dar ti-ar sta frumos daca ar fi prima vizibil mai mica decat cea de dedesubt. Oricum, bafta!

| stefy0013 a răspuns:

Cel mai bine, eu zic ca ar sta filat pentru ca ai fata rotunda si par cret ...ar sta fff bine

| Pitik18 a răspuns:

Dupa parerea mea ar fi frumos sa te tunzi in scari mai ales ca daca il faci cu placa iti sta foarte drept. si eu sunt tunsa in scari si crede'ma merita :* succes!